צבא

עדן היתה שחיינית תחרותית מגיל 6 עד גיל 19 והייתה לה אפשרות לשרת כספורטאית מצטיינת , כמו רבים מחבריה, ואח"כ לנסוע לארה"ב ללמוד בקולג' עם מלגת שחייה.

אך כשעברה גיבוש לקורס טייס, בחרה עדן להתגייס לשירות משמעותי וקרבי בצבא. היא החלה בקורס טיס מספר חודשים, ובהמשך עברה לחיל תותחנים והוכשרה ושירתה כלוחמת ומפקדת צוות ביחידת רוכב-שמיים, יחידת חי"ר מובחרת המטיסה כתב"מים מהשטח.

המסלול היה קשוח ונמשך שנה , בזמן שהקורונה פשטה בישראל , כך שגם היציאות הביתה היו מעטות ואף נשארה 6 שבועות מספר פעמים. עם סיום ההכשרה ביקש מפקד היחידה להוציא את עדן מיידית לקורס קצינים. עדן סירבה מאחר והיה לה חשוב ללכת לקורס קצינים רק אחרי ש "טעמה" שטח. היא הרגישה שתהיה קצינה טובה יותר אם תעבור את מה שעוברות פקודותיה.

עדן הצטרפה עם חברותיה והיו לצוות רוכ"ש מבצעי בעוטף עזה והיו ישנות במוצב "נחל עוז". אז הגיע מבצע "שומר חומות" ועדן טעמה את טעמו של השטח בזמן מלחמה.

לאחר 4 חודשים יצאה לקורס קצינים, שם הכירה את אהבת חייה ר'. ובסיום ההכשרה עשתה מספר תפקידי קצונה שבסופם היתה מפקצ"ית על צוות רוכ"ש בגבול הצפון. ב 7.10 הגיעה למוצב נחל עוז על מנת להחליף צוות אחר שיצא לחופשת שמחת תורה. עדן היתה אמורה לעבור לתפקיד אחר ב 9/10/2023 ולהשתחרר ב 2/2024

 

 

 

 

 

 

 

 

                       

 

 

חזרה לעל עדן >>

קישורים: תחנות חיים > שחיה > בי"ס > תיאטרון > צבא > חוגים > בת-מצוה > פורים > טיולים>